Підтримка сайту

Підтримка сайту є дуже важливою для роботи ресурсу.
Будь-який сайт це складний механізм, побудований з використанням сукупності різних технологій.
В наш час технології розвиваються дуже швидко і при цьому потрібно забезпечувати сайт останніми версіями програмного забеспечення, за для беспеки та ефективного функціонування ресурсу.
Ми пропонуємо для своїх клієнтів декілька видів підтримки:

  • Інформаційна підтримка сайту.
  • Технічна підтримка сайту.

Перший вид підтримки забезпечує допомогу у користуванні сайтом.

  1. Допомога в користуванні адмін-панеллю сайту.
  2. Оновлення статичної текстової та графічної інформації на сайті, це необхідно для підтримки інформаційних розділів сайту в актуальному стані.

Другий вид підтримки забезпечує якісне функціонування ресурсу у технічному плані.

  1. Моніторинг доменного імені і хостингу. Наша компанія бере на себе відповідальність за своєчасне сповіщення власника ресурсу про закінчення періоду послуги реєстрації доменного імені та послуги надання хостингу.
  2. Резервне копіювання ресурсу. Це один з найефективніших способів зберегти сайт і його інформаційне наповнення.
  3. Оперативне усунення помилок. Помилки і збої в роботі сайту можуть виникати з різних причин. Зараження сайту вірусом, чи банальне зависання віртуального сервера.
  4. Діагностика та лікування вірусів. Досвід показує, що будь-який сайт може бути схильний до зараження вірусом. Особливо вразливі сайти написані на базі популярних CMS.
  5. Єдиний сервіс обслуговування. Доступи до сайтів і баз даних резервуються у нас. Найчастіше власники сайтів втрачають ці дані і внесення, яких або змін на сайт не представляється можливим. На відновлення паролів доводиться затратити багато часу і нервів, але іноді буває і так, що відновити дані неможливо - тоді власник втратить і доменне ім`я і сам сайт.
Зв'язатись